Náš tým

 Ing. Tomáš Galus

Ing. Tomáš Galus

jednatel společnosti

S podnikáním jsem začínal počátkem roku 2010, a to v oblasti finančního poradenství pro retailovou klientelu. V čase jsem se specializoval na nástroje kolektivního investování, financování bydlení a ochranu zdraví a privátního majetku klientů. V současnosti má naše praxe v péči přibližně dvě stovky rodin a působíme na území MS kraje a Prahy.
Společnost Empisto s. r. o. jsem založil s vizí stát se uznávanou a vyhledávanou poradenskou společností, která bude svým klientům dlouhodobě poskytovat kvalitní služby v oblasti zakládání a správy svěřenských fondů, které považuji za jedinečný nástroj ochrany a efektivní správy majetku.

Věřím, že se nám bude dařit využít maximální potenciál institutu svěřenského fondu ve prospěch našich klientů!

Jana Galusová

Jana Galusová

asistentka

Základem pracovního úspěchu je rodinné zázemí a její podpora. A právě díky  této podpoře jsem mohla úspěšně budovat kariéru na manažerských pozicích  v oblasti prodeje a péče o zákazníky. Na samém vrcholu jsem dokázala úspěšně řídit skupinu deseti vedoucích pracovníků s týmem prodejců o celkovém počtu dvou stovek lidí.
V naší společnosti Empisto s. r .o. bych se chtěla podělit o své nabyté pracovní zkušenosti formou podpory mého manžela a celého obchodního týmu.

Věřím, že mých šestnáct let praxe v prodeji, výběru a řízení pracovníků bude firmě ku prospěchu!

Martin Bohoněk

Martin Bohoněk

jednatel společnosti

Již přes 20 let působím na trhu s realitami. Mými klienty jsou nejen samosprávné územní celky, ale rovněž soukromé subjekty, od jednotlivců až po korporátní celky. Mám rovněž bohaté zkušenosti v oblasti provádění dobrovolných dražeb, kdy celkový objem doposud vydraženého majetku přesahuje 1,5 mld Kč. Své zkušenosti nabízím také při správě bytových a nebytových prostor. Neodmyslitelně k této celé oblasti patří také finanční servis, kterým se aktivně zabývám od roku 2012.

Ing. Rostislav Stoček

Ing. Rostislav Stoček

externí konzultant

Mám dvanáctilété zkušenosti jako konzultant pro CRM, účetní a mzdové systémy. Od roku 2010 se specializuji na oblast krizového finančního poradenství, konkrétně insolvenční řízení a oddlužení, dále pak se zabývám sledováním a vyhodnocováním dat z podnikatelských rejstříků. Ve svěřenských fondech spatřuji ideální nástroj pro ochranu rodinného majetku a jeho růst.